Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

OHEŇ

14. októbra 9:00 15. októbra 18:00

Téma: Viera v Duchu Svätom
Hosť: Ulf Ekman

Katolícke spoločenstvo MaranaTha Vás s veľkou radosťou pozýva na konferenciu OHEŇ 2022, ktorá sa uskutoční 14. a 15. októbra v M Aréne.

Tento rok prijal pozvanie vzácny hosť Ulf Ekman (Švédsko), bývalý pastor, ktorý neskôr konvertoval na katolícku vieru. Ide o zakladateľa charizmatickej cirkvi Livets Ord („Slovo života“) a teologickej školy Livets Ord University v Uppsale, ktorá dodnes vyvíja veľmi plodnú misionársku činnosť najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu a disponuje spoločenstvami aj na Slovensku.

Konferencia OHEŇ sa uskutoční v M Aréne, rovnako ako minulý rok bude 2dňová. Z kapacitných dôvodov Vás preto prosíme aby ste vyplnili našu informatívnu registráciu. Veríme, že každý si nájde miesto. Program bude oba dni podobný, ale nijako nebránime sa prihlásiť na oba dni. Registrovať môžete aj viac ľudí naraz – registrácia je informatívna pre nás, aby sme mali prehľad o naplnení M – Arény.

Modlitbu chvál povedie hudobná služba spoločenstva Marana Tha.
Aj tento rok bude k dispozícii teplý obed a iné občerstvenie, aby ste mohli nerušene tráviť čas s priateľmi v areáli M Arény. Veľmi sa na vás tešíme 🙂

Marana Tha

Zobraziť webstránku Organizátor

M Aréna

Švábska 22/A
Prešov, 08005 Slovenská republika
+ Google Map
0948 765 952
Zobraziť webstránku Miesto udalosti