Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už skončila.

Alfa kurz – pre mladých

12. januára 19:30 - 15. marca 19:30

REGISTRÁCIA JE UKONČENÁ

⚠️⚠️ Pozor, stretnutie 22.3.2024 bude vedľa M Arény v Komunitno pastoračnom centre Jána Pavla II. ⚠️⚠️

Čo je to Alfa❓

Alfa kurz je séria rozhovorov o veciach, o ktorých všetci v živote uvažujeme: Prečo sa zlé veci dejú dobrým ľuďom? Aký je zmysel života? Čo bude ďalej?

Ak hľadáš miesto bez odsúdenia, kde môžeš položiť náročné otázky a zdieľať svoj vlastný názor, je to miesto práve pre teba.

Nevyžadujeme od teba „správne“ odpovede. Ceníme si tvoj názor. Na Alfe nie je žiadna odpoveď zlá.

Čo je obsahom Alfy❓

Vzťahy

Všetky stretnutia začínajú malým občerstvením popri budovaniu priateľstiev, odstraňujúc nepríjemné bariéry a vytvárajúc priestor pre dôležité rozhovory.

Témy

Spoločne preskúmame odpovede na otázky, ktoré si všetci kladieme počas prednášok a rôznych aktivít. Je už na tebe, čo s novými znalosťami urobíš.

Rozhovory

Ľudia, ktorí majú Alfu za sebou, často hovoria, že diskusie v ich malých skupinách sú nepochybne najlepšou časťou kurzu. Žiadne otázky nie sú zakázané a nie je nič, čo by si nemohol povedať (vážne).

Čo o tom povedali iní ❓

FAQ:

Alfa je pre každého, kto je ochotný viesť úprimný rozhovor. Bez ohľadu na tvoj pôvod, históriu alebo presvedčenie. Si tu vítaný/á. Tento Alfa kurz pre mladých je ohraničený vekom 14 – cca 27.

Celý priebeh Alfa kurzu bude v M Aréne v Prešove. Okrem stretnutí 19.1.2024 (podzemné priestory kostola Kráľovnej pokoja na Sídlisku 3) a 22.3.2024 (Komunitno pastoračnom centre Jána Pavla II)

Každá Alfa ponúka čas na budovanie vzťahov, prednášku a priestor na rozhovor o obsahu každej prednášky. V tejto diskusii sa môžeš podeliť o to, čo si myslíš.

Alfa je zadarmo!

Alfa je séria stretnutí od 12. januára 2024 do  15. marca 2024. Vždy v piatok o 19:30. Môžeš si to vyskúšať, aby si zistil, či je pre teba vhodné. Nerobíme žiadny tlak na návrat. 

Podrobnosti

Začiatok:
12. januára 19:30
Koniec:
15. marca 19:30