Villa Marco Polo

Villa Marco Polo – Viac ako dovolenka

Vašou dovolenkou v Chorvátsku prispejete k dokončeniu M Arény

Srdečne vás pozývame stráviť letnú dovolenku v malebnej rekreačnej oblasti Slatine na ostrove Čiovo v strednej Dalmácii (35 km od Splitu).

 Prečo dovolenkovať práve vo Villa Marco Polo? 

  • Hotel sa nachádza priamo na súkromnej pláži. Ponúka štýlové klimatizované izby, priestranné terasy, hotelový bar na pláži, plážové lehátka pre ubytovaných hostí a hotelový bazén.
  • Výbornú stravu zabezpečuje gastro tím pod vedením šéfkuchára so skúsenosťami z Grandhotela Praha a hotelovej siete Kempinsky. Vychutnáte si tu raňajky formou švédskych stolov, ľahký obed a skvelú večeru s polievkou alebo predjedlom, hlavným jedlom a dezertom. Samozrejmosťou sú čerstvé šaláty a chrumkavé pečivo.  
  • Prostredie je výnimočne krásne. Očarí vás priezračné more, okolité romantické zátoky s možnosťou potápania a chytania rýb, neďaleko prírodná rezervácia KRKA s vodopádmi , či starobylé mesto Trogir vzdialené len 10 km od hotela. V blízkosti hotela je letisko Split (20min cesty autom) a Zadar (1hod. cesty autom).
  • Ponúkame sprievodný program (filmové večery, tipy na výlety v okolí, športové atrakcie a podľa možností aj duchovný program)
  • Vašou dovolenkou podporíte výstavbu M Arény. Okrem toho, že si výborne oddýchnete pri mori a užijete si dovolenku v hoteli s kvalitnými službami, podporíte výstavbu M Arény – kongresového centra v Prešove, kde spoločenstvo Marana Tha plánuje realizovať množstvo svojich evanjelizačných projektov. Celý zisk z prevádzky Villy Marco Polo bude použitý na splácanie úveru, ktorým sa financovala výstavba M Arény.

Prijmite pozvanie od lídra spoločenstva Marana Tha...

„Musím povedať, že v Chorvátsku poznám viacero miest, ale toto je naozaj výnimočné. Aj preto som už 10 rokov pravidelným hosťom Villy Marco Polo. Už túto sezónu bude hotel v správe spoločenstva Marana Tha, ktoré túži pripraviť miesto, kde si ľudia môžu oddýchnuť, a pritom zažiť niečo výnimočné. Po menšej rekonštrukcii izieb bude Villa Marco Polo v novom šate, s výbornou stravou a krásnym prostredím očakávať svojich hostí a verím, že odtiaľ budú odchádzať naozaj občerstvení na tele i na duši. Tešíme sa na vás... A aj takýmto spôsobom ďakujeme za podporu a prejav priazne voči projektom nášho spoločenstva.“

Peter Štupák, líder spoločenstva Marana Tha.

Hotel uvíta hostí v izbách: dvojlôžkových s manželskou posteľou, trojlôžkových (manželská posteľ + extra veľké jednolôžko), štvorlôžkových a v apartmáne s dvoma izbami (4+2 lôžka). Väčšina izieb je s balkónom a výhľadom na more.

Vedľajšia sezóna: Od 4.6. do 15.6. a 17.9. do 1.10.

Medzi sezóna: Od 18.6. do 2.7. a 3.9. do 17.9.

Hlavná Sezóna: Od 2.7. do 3.9.

Turnusy:

  • Začiatok 4.6. v sobotu a potom stále výmena turnusov v sobotu každých 7 dní. Teda 8dní a 7 nocí.
  • Nástup v sobotu po 15.00 vrátane večere a odchod v sobotu do 10.00.

Tu si môžeš zarezervovať dovolenku ktorú si obľúbiš: REZERVÁCIA TVOJEJ DOVOLENKY 

Spoločenstvo Marana Tha pripravilo dovolenku pre všetkých členov a sympatizantov spoločenstva Marana Tha.

Rezervácia izby s prístelkou

V prípade, že máte záujem o izbu s prístelkou je potrebné najskôr zvoliť počet osôb, ktoré budú ubytované na pevných lôžkach:

Napríklad v prípade, že máte záujem o dvojlôžkovú izbu s prístelkou v prvom kroku zvoľte počet osôb na pevných lôžkach – v našom príklade dvaja dospelí.

Následne po vybratí penzie (plná penzia alebo polpenzia) sa vám zobrazí nasledujúca obrazovka, kde si zvolíte prístelku kliknutím na tlačidlo pridať:

Najbližšia udalosť
07.10.2022
19:00