24
júl
9:00 — 17:30
KPC sv. Jána Pavla II.
Švábska 22

Prešov, 08005 Slovensko
10€
Nahrávam Udalosti
  • Táto udalosť už prebehla.

Téma: Moje povolanie

Táto duchovná obnova je vhodná pre mladých ľudí od 23 rokov a vyššie…, ktorí chcú dovoliť Bohu, aby sa v ich životoch naplnil Boží plán. Posledná synoda v Ríme, ktorá bola venovaná mladým, rozhodla, aby sa Cirkev viac venovala pastorácií mladých pri rozlišovaní a osobnom sprevádzaní. Pápež František nás k tomu povzbudil v exhortácii „Christus vivit“, preto to robíme. Každá obnova je podobná, ale má vždy aj nové témy, nových prednášajúcich, preto ak si už na jednej bol, príď aj na ďalšiu. Ak si ešte na žiadnej nebol, neboj sa prísť, lebo každý raz musel začať.

Ak si slobodný/á a chceš sa nielen viac o týchto otázkach dozvedieť, ale aj sa zastaviť a stráviť čas s Bohom a v spoločenstve, spoznať ďalších slobodných ľudí, nájsť odpovede na otázky, s ktorými zápasíš, tak sa zaregistruj a príď na túto duchovnú obnovu.

Posledná takáto duchovná obnova sa konala pred rokom v sobotu 4.7.2020 a zúčastnilo sa jej vyše 70 slobodných ľudí z Prešova a ďalekého okolia. Mnohí už vydali svedectvo o tom, ako sa im mení život. Na obnove zaznela prednáška p. Milana, CSsR a vo svätej omši sa v homílii prihovoril p. Juraj, OFM. Počas obnovy bola možnosť pristúpiť k sviatosti zmierenia, adorácia, zdieľanie v malých skupinách. Bola prítomná aj „služba ucha“, kde bola možnosť ísť sa porozprávať, poradiť, či poprosiť o modlitbu príhovoru. Nechýbalo dobré jedlo a chutné koláčiky sestry Bernadetky.

Poznámka:

Poplatok sa platí v sobotu ráno na mieste pri registrácii (8:30 – 9:00). Ak z vážnych dôvodov (napr. choroba) nemôžeš prísť, daj vedieť, aby sme zbytočne nezabezpečili veľa obedov a pod.
Zavolaj alebo napíš SMS na 0905 846 079, alebo pošli email na sr.helenka@gmail.com
Vďaka za pochopenie.

Celý prípravný tím sa teší na teba!

Registrácia

Registrácia je úspešná až po prijatí potvrdzovacieho emailu.
Registrácia je spustená do 21.7. 22:00

Podrobnosti

Dátum:
24. júla
Čas:
9:00 - 17:30
Cena:
10€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , , , ,
Organizer:
Marana Tha
Organizer Website:
http://www.maranathapo.sk

Najbližšie udalosti