Milí priatelia,
blíži sa k nám február a s ním aj tradičné a veľmi obľúbené podujatie Národný týždeň manželstva.
Keďže každá oblasť v našom živote je teraz zasiahnutá a pozmenená epidemiologickou situáciou, aj tento ročník Národného týždňa manželstva bude iný. Náš prešovský tím sa o to viac rozhodol venovať svoj čas a úsilie pre podporu manželstiev v našom okolí, a tak Vás pozývame na Národný týždeň manželstva v Prešove! 

Tentokrát sa NTM uskutoční v dňoch 8.2. – 14.2.2021. Už teraz sa môžete tešiť so svojou polovičkou na zaujímavý program, ktorý je obohatený novinkami ako napríklad súťažami s krásnymi cenami na FB, motivačnými SMS pre manželov, či inými. Online program na celý týždeň postupne pridáme na našu stánku www.ntmpo.sk

Pred samotným začatím už máme pre Vás pripravenú výzvu – každoročnú FOTOSÚŤAŽ, ktorej tohtoročná téma je Bezpečne v manželstve. Zapojiť sa môžu všetci, tí, čo manželstvo žijú, plánujú, obdivujú či podporujú. Súťaž je spustená od 25.1.2021 a bude prebiehať až do 13.2.2021, samotné vyhodnotenie súťaže bude na Valentína, 14.2.2021, kedy sa vyhlásia štyria výhercovia. Tak neváhajte a tvorte, foťte a posielajte!

Viac info + presné podmienky súťaže nájdete na stránke TU

Facebook – Národný týždeň manželstva Prešov – TU

Instagram – Národný týždeň manželstva Prešov a najnovšie TU