Škola učeníka je určená pre každého, kto sa chce stať Ježišovým učeníkom a mať s ním hlbší a dôvernejší vzťah. Škola učeníka má špeciálny význam pre nových členov spoločenstva MaranaTha, ktorí chcú hlbšie spoznať základné prvky spirituality nášho spoločenstva.
Škola učeníka je zameraná na témy ako:

  • modlitba,
  • spoločenstvo,
  • sviatosti,
  • Božie slovo,
  • charakter,
  • služba a evanjelizácia.

Prvý a druhý blok Školy učeníka pozostáva zo 6 stretnutí, ktoré sú raz do týždňa. Program pozostáva zo spoločnej modlitby, prednášky a diskusie v malých skupinách. Preto sa odporúčame hlásiť na túto formáciu ako malá skupinka, ak to nie je možné, tak malé skupinky vytvoríme na Škole učeníka. Tretí a štvrtý blok školy učeníka má blokovú formu a trvá jeden a pol dňa.

Záleží nám na tvojom zdraví a preto sme sa rozhodli, že túto jeseň Škola učeníka 2 bude prebiehať ONLINE v pohodlí a bezpečí tvojho domova. Prvé stretnutie sa uskutoční 22.10.2020 od 20:00 do 21:30 a ďalších 5 stretnutí bude prebiehať pravidelne vo štvrtky. Súčasťou programu bude modlitba, prednáška a samozrejme aj malé skupinky preto budeme veľmi radi ak sa prihlásite na ŠU so svojou malou skupinkou.

Na ONLINE spojenie budeme využívať ZOOM, ktorého sa vôbec nemusíš báť. Bude ti stačiť tvoj mobil, či počítač a spoľahlivé pripojenie na internet. Jednoduchý a účinný návod ako sa pripojiť na toto ZOOM stretnutie ŠU2 ti pošleme dostatočne včas pred prvým stretnutím a tiež poskytneme telefonickú podporu tým, ktorí sa nebudú vedieť na ZOOM pripojiť.

Po prihlásení na Školu učeníka budeš potrebovať PRÍRUČKU. Dva spôsoby ako sa k nej dostaneš:

  • Osobný odber (preferovaný spôsob). Príručku si môžete vyzdvihnúť v KPC (Švábska 22, Prešov) najlepšie v priebehu týždňa, ale nie v čase vyhradenom na sväté omše. Kontakt: sestra Jitka 0517713456
  • Poštou (iba pre cezpoľných). Príručku ti môžeme poslať poštou. Svoju korešpondenčnú adresu nám pošli na tento email:  jan.juscak@gmail.com

Registrácia

Registrácia je úspešná až po prijatí potvrdzovacieho emailu.